Hlavní strana

EGEA je Evropská Geografická Asociace, která tvoří síť studentů v Evropě za účelem výměny poznatků a informací mezi studenty geografie a mladými geografy. K dosažení tohoto cíle EGEA pořádá kongresy, semináře, výměny studentů, hostí zahraniční studenty a vydává časopis.

EGEA Praha organizuje různorodé akce pro setkávání pražských studentů a naši členové se pravidelně účastní zahraničních akcí, pořádaných jinými entitami. Členem EGEA se může stát každý, koho zajímá geografie, rád cestuje a chce být aktivní doma i v Evropě :o)


Eastern Regional Congress 2017
Naše entita se ujala pořádání Východoevropského kongresu, který se uskuteční v době 31. 3. - 5. 4. 2017. Akce se zúčastní 100 studentů geografie z celé Evropy. Tématem je otevírání vojenských prostorů pro věřejnost. Oficiální zahájení proběhne v Praze na Albertově a poté se účastníci přesunou do Hrachova u Příbrami. Více informací na oficiální webové stránce či facebooku. Všem děkujeme za podporu při organizaci!
 Aktuálně

  • Nová fotogalerie Do fotogalerie (najdete ji v levém menu pod Pražskou entitou) byly přidány fotky z listopadového Českosloveského víkendu, který pořádala EGEA Bratislava. Ve fotogalerii najdete i mnohem starší fotografie z akcí od roku 2010.
    Přidáno v 14. 2. 2017 8:47, autor: EGEA Praha
  • Nové upravené logo Do roku 2017 vstupujeme s jemně upraveným logem pražské entity EGEA. Přejeme úspěšný rok 2017 a ať se vám naše nové logo líbí!
    Přidáno v 29. 12. 2016 11:47, autor: EGEA Praha
  • Opět nový report Tentokrát se jedná o Annual Congress 2016, který byl pořádán ve Švýcarsku. Více už se dočtete v sekci Reporty z proběhlých akcí  naleznete tam i odkaz na fotogalerii.
    Přidáno v 20. 10. 2016 3:32, autor: Jakub Růžička
Zobrazení příspěvků 1 - 3 z 39 Zobrazit více »

Kalendář všech akcí organizovaných v EGEA, kde naleznete zde informace a také se můžete na akce přihlásit, naleznete ZDE.

Naše stránka na Facebooku, kde zveřejňujeme nejnovější zprávy, fotky, pozvánky na akce
a další aktuality. Sledujte nás!