Badmintonový turnaj v Brně, 23.-24.11.2014

přidáno: 29. 11. 2014 14:10, autor: Martina Formánková

Entity studentského spolku EGEA z Prahy, Brna a Bratislavy se v sobotu 23. listopadu sešly v Brně na zopakování badmintonového turnaje, který se konal v únoru v Praze. Za pražskou entitu na kurtech bojovaly týmy Pražskej koláč (Kuba Randák a Eva Čechová), Sektáři z Díry (Vašek Kolář a Martina Formánková) a Vykloubené Sýkorky (Honza Sýkora a Martina Kloubová). Zatímco takové Sýkorky byly rády, že se při hře opravdu nevykloubily, Kuba s Evou obhájili své třetí místo z února, což byl tentokrát nejlepší výsledek pražské entity. Umístění vypadala následovně:

1. Lucka Kudláčková a Martin Vrána (tým Růžová vrána, EGEA Brno)

2. Ivana Černá a Roman Konečný (tým Šalingradští draci, EGEA Brno)

3. Eva Čechová a Kuba Randák (tým Pražskej koláč, EGEA Praha)

Po turnaji jsme všichni navštívili vyhlášenou Pivní stáj, kde jsme si zahráli i pár zajímavých her, vylosovali si zde své noční hostitele a s nimi se pak projeli po městě do svých nových brněnských domovů. Že o nás bylo postaráno skvěle, dokazují například břicha nacpaná popcornem ve 3 hodiny ráno. Žádné velké vyspávání se ale nekonalo, dopoledne jsme už byli všichni zase pohromadě a společně navštívili brněnské podzemí, kde jsme v místní mučírně testovali, kolik egejích těl se vejde do klece pro blázny. Poslední společnou akcí byl oběd. Tam jsme měli možnost zjistit, že kromě MHD snů (jak pravil Vašek ve srovnání s Prahou) mají v Brně také menzu snů – zvyklí na rozhodování mezi čtyřmi jídly jsme se zasekli u čtení obsáhlého seznamu jídel.

Po obědě jsme se však už museli rozloučit a rozjet se do všech stran. My přes Kubovu neexistující stanici Brno-Hustolesy zpět na Prahu. Děkujeme kamarádům z Brna za skvělý víkend a těšíme se na další podobnou akci. Více obrázků zde.(link is external)

Sepsala Martina Kloubová

Fotogalerie


Comments